Ameryka samolotem: Wschodnie USA i Kanada
» O Brazyliana 
» Bilety lotnicze 
» Wiadomości 

 
 » Ameryka Północna  » Ameryka samolotem: Wschodnie USA i Kanada

Ameryka samolotem: Wschodnie USA i Kanada

Mauiva AirCruise: All American East Experience

Wschodnie wybrzeże USA


Program wyprawy


 Nowy Jork – Wodospad Niagara – Hershey – Lancaster – Harrisburg – Mt. Vernon – Waszyngton – Nowy Jork

Dzień 1 Warszawa – Nowy Jork
Odprawa bagażowo-paszportowa na 2 godziny przed wylotem na lotnisku w Warszawie. Przelot do Nowego Jorku. Nocleg w hotelu Hudson Hotel.

Dzień 2 Nowy Jork – Niagara Falls

Przelot z prywatnego lotniska do Niagara Falls. Śniadanie na pokładzie samolotu. Transfer autobusem na stronę kanadyjską, po drodze będziemy mieli okazję podziwiać piękne krajobrazy.  Rejs łódką pozwoli nam zobaczyć przyrodę naprawdę z bliska. Na wycieczkę do wodospadu należy zabrać ze sobą wodoodporny aparat fotograficzny, gdyż będziemy przechodzić przepływać przez tunele wodne. Aby utrwalić wrażenia z wodospadów popołudniu obejrzymy w kinie film o Niagara Falls. Czas na odświeżenie w hotelu, kolacja. Nocleg w Niagara Falls.
Posiłki: Śniadanie, Kolacja

Dzień 3 Toronto – Niagara on the Lakes – Niagara Falls
Po śniadaniu przejazd do Toronto. Zwiedzanie miasta, wejście na wieżę CN, skąd można zobaczyć wspaniały widok na Kanadę. Następnie zwiedzanie Niagara Falls on the Lake. Degustacja wina i czas wolny na zakupy. Wejście na wieżę obserwacyjną Skylon Tower w Niagara Falls.  Kolacja i nocleg w Niagara Falls.
Posiłki: Śniadanie, Kolacja

Dzień 4 Hershey – Lancaster

Śniadanie, a następnie przelot do Harrisburga w Pensylwanii. Zwiedzanie fabryki czekolady, gdzie będzie można spróbować różnych czekolad, a nawet stworzyć własną kompozycję. Czas wolny w Hershey. W Lancaster podczas wycieczki Farmland Tour będziemy mogli poznać kulturę Amiszów. Kolacja i nocleg w Lancaster.
Posiłki: Śniadanie, Kolacja


Dzień 5 Harrisburg – Waszyngton
Po śniadaniu zwiedzanie Harrisburga, a następnie przejazd do Waszyngtonu, gdzie przewodnik wtajemniczy nas w historię Stanów Zjednoczonych. Zwiedzanie miasta (m.in. National Mall, Memorial Parks, Cmentarz Narodowy Airlington, Kapitol). Kolacja i nocleg w Waszyngotnie.
Posiłki: Śniadanie, Kolacja

Dzień 6 Mt. Vernon – Waszyngton
Po śniadaniu zwiedzanie domu pierwszego prezydenta USA na Mount Vernon Estate z przewodnikiem. Wizyta w Narodowym Muzeum Historii Amerykańskiej, po którym również oprowadzi nas przewodnik. Kolacja. Nocleg w Waszyngtonie.
Posiłki: Śniadanie, Kolacja

Dzień 7 Waszyngton – Nowy Jork
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Narodwego Muzeum Lotnictwa i Przestrzeni Kosmicznej. Z przewodnikiem. Przelot prywatnym samolotem do Nowego Jorku. Posiłki: Śniadanie

Dzień 8-9 Nowy Jork
Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, m.in.: Empire State Building, wycieczka rowerami, studio NBC, Broadway, Central Park, Wall Street, Brooklyn. Popołudniu transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.

Dzień 10 Nowy Jork – Warszawa
Po przylocie do Polski zakończenie świadczeń.Wycieczki do Ameryki

(Konsorcjum Polskich Biur Podróży)

 

Wycieczki objazdowe p..

Wycieczki

Wycieczki objazdowe po całym świecie. Zwiedzaj świat autokarem lub samolotem!
Pomożemy Ci  wybrać kierunek twojej podróży i sprawdzimy najlepsze oferty wakacji ze zwiedzaniem. Wycieczki zagraniczne, oferty last minute oraz propozycje na wczasy w Oaza Travel

 Popularne wycieczki  

Chiny - Pekin i Okolice
Kenia: Odkrywamy Kenię
Meksyk: Skarby Majów
Indie: Złoty Trójkąt
Tajlandia: Rajska Tajlandia

Tu znajdziesz wszystko co warto zwiedzić. Poznawaj nowe kultury, podziwiaj ciekawe miasta oraz ich zabytki. Ciekawe programy zwiedzania. Codziennie w innym miejscu. Już dziś zaplanuj podróż swojego życia!

 Egzotyczne wycieczki  

Wycieczki egzotyczne, to niezapomniane podróże na krańce świata.
Proponujemy wakacje egzotyczne do wielu atrakcyjnych miejsc na świecie. Biały piasek, lazurowe morza, bujna przyroda, cudowne zabytki architektury i ludzie odmiennych kultur. Gorąco polecamy wakacje i wczasy na egzotycznych krańcach świata
  •  Wycieczki autokarem  

  • Wycieczki autokarowe do Grecji, Chorwacji, Francji, Włoch, Rosji i wielu innych podczas, których zobaczą Państwo najpiękniejsze miejsca w Europie.
    Wyjazdy autokarowe na tanie wycieczki do Lwowa, Berlina, Pragi, Wilna. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się na jednej z wycieczek.

 Nowość 2014  

Chiny wczoraj i dziś
Nowa wycieczka do Chin, to idealna propozycja dla osób, które chcą zobaczyć w Państwie Środka najpiękniejsze miejsca. Na trasie wycieczki do Chin m. in. tradycyjny Pekin wraz z Zakazanym Miastem - spacer po Wielkim Murze - Muzeum Armii Terakotowej w Xi`an - Luoyang - Klasztor
Shaolin - "Wenecja Chin" Suzhou wraz z przepięknymi ogrodami - nowoczesny Szanghaj, miasto które nigdy nie zasypia.

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 2249093        Brazyliana - Wycieczki egzotyczne, wczasy, wycieczki last minute, wakacje, luksusowy wypoczynek i zwiedzanie, wycieczki objazdowe, wyprawy egotyczne do Krajów Azjatyckich, Ameryki, Afryki, Australii i Oceanii - Copyright by Oaza Travel | mapa strony | © 2011 - 2012
Utworzono przez abcinfo.eu strony www AbcinfoCMS